Ofis Danışmanlığı

Süreçler, iş akışları ve maliyetlerde sürdürülebilir bir iyileşme gerçekten işletmeniz için ne ifade eder? Ve sana şahsen mi? DEVELOP, size yalnızca bir danışma hizmeti sunmanın yanı sıra, sürücüleri, kılavuzları, yazılımı ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz kapsamlı bir karşıdan yükleme merkezine de sahiptir. Aslında, hepiniz güncel kalmaya ve işinizi optimize etmeye ihtiyacınız var.

Maliyet yapınıza ne oldu?

Satın alma maliyetleri, finansman maliyetleri, bakım maliyetleri, onarım maliyetleri, sarf malzemelerinin maliyeti, idari maliyetler ve çok daha fazlası. Fotokopi makineleri, yazıcılar, tarayıcılar ve faks sistemleri için maliyetlerin bir özetini hala devam ettirebilir misiniz? Pazar araştırma enstitüsü Gartner tarafından yapılan bir ankete göre, şirketler basılmış materyal hacmi son on yılda iki katına çıktı. Ancak tüm işletmelerin yalnızca yüzde 20’si gerçek baskı maliyetlerinin ne kadar yüksek

Masraflarınızın üstesinden gelin!

Gelişmiş bir analiz konsepti yardımıyla, şirketinizin maliyet yapısında ve çalışma prosedürlerinde optimizasyon potansiyelini izleyebiliriz. Tüm prosedürlerin detaylı bir analizinden, özellikle ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere geliştirilmiş müşteriye özel çözümlerden: bireysel ihtiyaçlarınıza uygun olarak mükemmel bir performans sergileyip uygun önlemlerin geliştirilmesinde sizi destekliyoruz.

Analiz konseptimizden yararlanın!

Yaklaşık gerçek maliyetlerinizin ilk izlenimini elde etmek için size hızlı ve basit bir yöntem sunuyoruz. Deneyimimiz, DEVELOP’un analiz konseptinin% 18’e kadar potansiyel tasarruf sağladığını göstermiştir. İzlemeye değecek bir yol. Bizimle temasa geçin. Size kişisel bir danışma ile yükümlülüğünden bağımsız olarak bilgi vermekten mutluluk duyuyoruz.