Veri Güvenliği

Günümüz iş şirketinde veriler, çok sayıda farklı veri otoyolunu geçmek zorunda.
Bu farklı otoyollar bilgisayar korsanları veya virüsler tarafından dijital saldırılar için çok fırsat sunuyor. Virüsten koruma yazılımı, ağ yöneticileri ve çevrenizdeki güvenceye yardımcı diğer araçlar için iyidir! Dijital ofis sisteminiz ne olacak? PC’nizin yanı sıra çok fonksiyonlu sisteminizi de güvence altına aldınız mı?

Güvenebileceğiniz Güvenlik Standartları

Neredeyse her iş süreci ve iş akışı, çok işlevli ofis cihazınızla başlar, biter veya bir şekilde ilişkilendirilir. İş verilerinizin birçoğu, çok işlevli sisteminiz üzerinden çalışıyor. İşinizin ana öğesi olan çok işlevli ofis sisteminin süreçler ve iş akışları için güvenlik için devam eden tehditlere karşı direnmesinin nedeni budur.

Kapsamlı standart güvenlik özellikleri ve seçenekleri, profesyonel çözümlerin temel alınabileceği güçlü bir kaynak oluşturur: güvenlik ihlallerini tespit etmek ve önlemek için çözümler üretir ve şirkette olduğu kadar özel şahıslarda da finansal ve / veya itibar kaybını önler Düzeyinde.

DEVELOP sistemleri, Common Criteria / ISO 15408 EAL3 standardına uygun olarak istisnasız olarak sertifikalandırılmıştır. Bunlar, dijital ofis ürünleri için BT güvenlik testleri için uluslararası kabul gören tek uluslararası standartlardır. ISO 15408 sertifikasına uyumlu yazıcılar, fotokopi makineleri ve yazılımlar katı bir güvenlik değerlendirmesini tamamladı ve ihtiyatlı bir ticari operasyonun bulması gereken ve haklı olarak bekleyecekleri güvenlik düzeylerini tatmin edebilecek ve sunabilecektir.

Veri Güvenliği Broşürümüzdeki güvenlik standartlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin veya doğrudan bizimle iletişime geçin.